Як отримати права адміністратора в Windows 7

З тих пір як операційна система Windows міцно знайшла статус найпопулярнішої операційки для комп’ютера, пройшло вже досить багато часу. І Windows по праву є лідером, нехай в ній і присутні деякі прогалини та глюки, хоча, дивлячись з якого боку на це подивитися. Для кого то це недоробка, а для кого то “захист від дурнів” . Зокрема в Windows 7, існує проблема з правами адміністратора.

Права адміністратора в ОС Windows-це доступ і можливість редагування будь-яких системних файлів.
Інша справа, що можливістю володіти даними правами, судилося не кожному користувачеві комп’ютера. Наприклад, якщо у вас встановлений Windows 7, то швидше за все ви не зможете редагувати або видаляти деякі системні файли, якщо будете перебувати в системі з правами звичайного користувача. Така вже особливість даної версії Windows, навіть якщо система встановлена з одним користувачем, який по суті і повинен бути адміністратором.

Тепер по справі. Щоб увійти в Windows 7 з правами адміністратора, треба виконати наступні дії.
Тиснемо Пуск – > Виконати – > прописуємо: cmd.
Коли вище у вас з’явитися іконка командного рядка, клацаємо правої кнопки миші і натискаємо: Запуск від імені адміністратора.

Відкриється командний рядок. Там прописуємо: net user Administrator / active: yes (для англійської ОС) або:net user Адміністратор /active: yes (для російської ОС), і тиснемо: Enter.

Отправить заявку

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Сообщение

×